Plan Kolędy 2009/2010            >>> Ogłoszenia Parafialne >>>          

KOLĘDA 2009/2010  KS. PROBOSZCZ

28.12. PONIEDZIAŁEK-  od g. 9.00  ul. Biały Brzeg,  Leśnej Osady, Lokacji, Na Grobli,  Łęgowa
29.12. WTOREK  - od g.9.00 ul. Wielkich Łowów, Rzepeckiego,Osadników, Nad Brzegiem,  Nadrzeczna
30.12. ŚRODA- od g.9.00 ul. Zwycięstwa od mostu do pp. Smalcerz nr 138
02.01. SOBOTA- od g. 9.00 ul. Kosów i K. Bożka
04.01. PONIEDZIAŁEK- od g. 9.00 ul. Zwycięstwa od nr 136a pp. Simka do nr 101 pp. Bartyzel i 90 pp. Parszywka
05.01. WTOREK – od g.9.00 ul. Zwycięstwa od nr 88 i 99 do 62 i 69 oraz ul.Żurawia
06.01. ŚRODA – od g. 9.00 ul. Dolna
07.01. CZWARTEK-  od g.15.00 ul. Mały Dół, Wielki Dół
08.01. PIĄTEK-   od g. 9.00 ul. Zwycięstwa od nr 60 i 67 do nr 35a i do 34 
09.01. SOBOTA     od g. 9.00    ul. Zwycięstwa od nr 31 i 30 do Rynku a po drodze ul. Poddane 
11.01. PONIEDZIAŁEK- od g. 9.00 ul. Celników, Rynek, Flisaków 
12.01. WTOREK- od od g. 9.00  ul. ul. ks. Sulińskiego- cała, początek od końca w kierunku Rynku
13.01. ŚRODA- od g. 9.00 ul. Lipinka
14.01. CZWARTEK – od g. 15.00 ul. Sielec i Koniówki
15.01. PIĄTEK – od g.15.00 ul. 700-lecia 1 – 13, Wygoda- od mostku do Rynku

KOLĘDA 2009/2010 KS. ADRIAN

28.12. PONIEDZIAŁEK- od g. 9.00 ul. Wiosny Ludów od pp. Bigaj do nr 118 do pp. Wojciechowskich
29.12. WTOREK- od g. 9.00 ul. Wiosny Ludów od pp. Paszcza nr 112 do p. Wojtaszak nr 48
30.12. ŚRODA- od g. 9.00 ul. Wiosny Ludów od p. Wolak nr 46 do końca, po drodze ul. Banasika i ul. Wygoda- parzyste nr 44- 24- do mostku
31.12. CZWARTEK-  od g. 9.00 ul. Na Stawach
02.01. SOBOTA- od g. 9.00 ul. Na Błoniach
04.01. PONIEDZIAŁEK- od g. 15.00 ul. Drabowe Bagno i Pastwiskowa
05.01. WTOREK- od g. 15.00 ul. Witkiewicza i Anczyca
06.01. ŚRODA – od g. 15.00 ul. Proksy i ks. Józefa
07.01. CZWARTEK- od g. 9.00 ul. Banachiewicza
08.01. PIĄTEK- od g. 15.00 ul. Koszutskiej  i Starzyńskiego
09.01. SOBOTA- od g. 9.00 ul. Wygoda od mostku do autostrady 
11.01. PONIEDZIAŁEK- od g. 15.00 ul. Galla Anonima, Szulgacza
12.01. WTOREK – od g. 15.00 ul. Wawrzyńskiej, Bagno
13.01. ŚRODA – od g. 15.00 ul. Prądzyńskiego, Czerwieńskiego
14.01. CZWARTEK – od g. 9.00 ul. Zelwerowicza
15.01. PIĄTEK – od g. 15.00 ul. Wańkowicza, Słonimskiego
16.01. SOBOTA –  od g. 9.00 ul. 700- lecia
18.01. PONIEDZIAŁEK –  od g. 9.00 ul. Omturowców, Kunickiego